Koszulka z nadrukie Mąż
Koszule

Jak nosić koszulki z nadrukiem?

Klasyczny, bawełniany T-shirt to nieodzowny element sportowych stylizacji. Jest obecny w damskiej i męskiej modzie od bardzo dawna; nastolatki w Stanach Zjednoczonych nosiły białe bawełniane koszulki już w latach 50. XX wieku. Dzisiaj w sklepach zarówno stacjonarnych jak i internetowych do wyboru są już nie tylko klasyczne T-shirty, które zakładamy na jogging czy na spacer z psem. W aktualnie obowiązujące trendy mody doskonale wpisują się koszulki z nadrukami.

Jak powstają nadruki na koszulkach?

Osoby, które zdecydują się na kupno koszulki z nadrukami chcą, aby nadruki były trwałe. Jest to możliwe dzięki temu, że do nadruków wykorzystuje się technikę sitodruku. Jest to bardzo stara technika, która w krajach Europy zdobyła popularność na początku XX stulecia. Początkowo technika ta była wykorzystywana do ozdabiania tkanin obiciowych, dopiero na przełomie lat 80. i 90. XX wieku zaczęto wykorzystywać ją do wykonywania nadruków na T-shirtach. To właśnie w tej dekadzie koszulki z nadrukiem po raz pierwszy trafiły na ulice. Koszulki z nadrukiem stały się gorącym trendem w modzie, gdy projektanci zainteresowali się modą retro. Nadruki na koszulkach mają przeróżną tematykę i formę, coraz większą popularnością cieszą się te z napisami.

Jak nosić koszulki z nadrukiem?

W zależności od tego jaki nadruk znajduje się na koszulce, można wykorzystać ją w bardzo wielu dalekich od siebie stylizacjach. Koszulki z nadrukami pasują nie tylko do sportowych stylizacji. Doskonale sprawdzają się w stylizacjach safari, etnicznych, boho. Doskonale koszulki z nadrukami prezentują się w połączeniu z dżinsami, świetnie też wyglądają noszone do szortów, rybaczek,bermudów. Modowe blogerki zakładają koszulki z nadrukiem do długich spódnic. W każdej z tych stylizacji koszulki te wyglądają doskonale. Plusem T-shirtów z nadrukami jest to, że mają uniwersalny charakter. A to oznacza, że sprawdzają się nie tylko na spacerze, ale także na spotkaniu czy przyjaciółką, a nawet na randce. Koszulki z nadrukami dostępne są w bardzo różnych kolorach. Wiosną i latem te w szarych i czarnych kolorach powinno się schować na samo dno szafy. W ich miejsce powinny pojawić się koszulki w żywych kolorach: pistacjowe, różowe, błękitne, czerwone.

Zalety koszulek z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem są gorącym trendem w modzie już od kilku lat. Bardzo chętnie wybierają je osoby, którym zależy na tym, aby wyróżnić się niebanalnym strojem. Wzór, który znajdzie się na koszulce to sposób na to, aby podkreślić swój indywidualny styl. Uszyte z cienkiej bawełny są doskonałe na upalne letnie dni. Można je nosić również jesienią jako dodatkową warstwę ocieplającą. Koszulki z nadrukiem są uniwersalne. Mogą je nosić osoby w każdym wieku. Płeć także nie ma znaczenia. Do tego dzięki temu, że mają różne fasony mogą modelować figurę.